Jak sprowadzić auto/samochód z USA?

Od lat marzy Ci się piękne, luksusowe auto z USA, rodem z Hollywood? Teraz możesz je mieć! Sprowadzanie samochodów zagranicznych to dziś bardzo popularna praktyka. Zagraniczne, stare pojazdy amerykańskie są naprawdę wyjątkowe. Od wielu lat oferujemy swoim Klientom pomoc w sprowadzaniu samochodów z USA, a także aut sportowych i zabytkowych. Korzystając z naszej oferty, możesz bezpiecznie sprowadzić wymarzony model z USA, oszczędzając nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Luksusowe auto z USA

Dla swoich Klientów sprowadzamy różnorodne luksusowe, ekskluzywne marki, takie jak Audi, Mercedes czy BMW. Korzystając z naszych usług, masz pełną możliwość wyboru, pamiętaj jednak, że możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników. Luksusowe pojazdy z USA coraz bardziej przyciągają polskich kierowców. Okazuje się, że kupno luksusowego samochodu często jest znacznie bardziej opłacalne, niż pojazdu ze średniej półki. Jeśli cenisz sobie wysoki standard, niebanalny design oraz jego klasę, pomożemy Ci znaleźć wyjątkowe auto, które na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nie musisz również martwić się wygórowaną ceną. Jako jeden z liderów na rynku, współpracujemy z najlepszymi, najbardziej popularnymi portalami aukcyjnymi, dzięki czemu możesz dokonać kupna za atrakcyjną stawkę. Posiadamy również bardzo przystępną cenę za pośrednictwo w zakupie aut.

 

Amerykańskie samochody zabytkowe

Klasyczne samochody zabytkowe kojarzą nam się głównie z kultowymi, amerykańskimi filmami lub ulubionymi piosenkami. Główną ich zaletą jest ogromna różnorodność, nic więc dziwnego, że stare auta amerykańskie z lat 40. czy 50. cieszą się rosnącą popularnością i wracają do łask. Jeśli marzy Cię się kultowy Dodge Charger, Chevrolet Bel Air, Ford Mustang, Chevrolet Camaro czy Cadilac Brougham z silnikiem 5.0 V8 – skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Od początku działania naszej firmy oferujemy swoim Klientom wspaniałe, majestatyczne i kultowe amerykańskie pojazdy zabytkowe, które zachwycają pod każdym względem. Samodzielne znalezienie i sprowadzenie takiego auta nie należy do łatwych, dlatego chętnie Ci w tym pomożemy, szczególnie że zajmujemy się tym od 2010 roku. Posiadamy profesjonalny, bardzo zgrany zespół pracowników, którzy potrafią wylicytować zabytkowe auta w najlepszych cenach, a także gwarantują sprawny i szybki transport samochodów do Polski.

Amerykańskie samochody sportowe

Jedne z często sprowadzanych pojazdów z USA to właśnie samochody sportowe. Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji, szybkich i intensywnych doznań, amerykańskie auta  z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wśród popularnych liderów sportowych tych środków transportu znajdują się takie modele, jak potężny Dodge Charger SRT o mocy 465 KM, Chevrolet SS z silnikiem V8 6.2, SRT Viper GTS z potężnym, aluminiowym silnikiem V10 8.4 czy też Cadilac sportowy CTS-V, który na stałe gości w rankingach najlepszych samochodów sportowych. Oczywiście w Polsce takich modeli nie znajdziemy, dlatego zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, która od wielu lat zajmuje się ich importem z USA – luksusowych, sportowych i zabytkowych. Oferujemy praktyczną pomoc w znalezieniu wyjątkowego pojazdu, które spełni Twoje oczekiwania. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z transportem samochodów z USA, natomiast auto dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.