Ile kosztuje transport samochodu z USA?

Jeżeli interesuje Cię luksusowy, sportowy lub zabytkowy amerykański samochód i zastanawiają Cię koszty sprowadzenia z USA, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Sprowadzenie auta z USA wiąże się oczywiście z wydatkami, jednak jego kupno zza oceanu nadal jest bardzo opłacalne. Przygotowaliśmy rzetelne i konkretne informacje na ten temat.

le kosztuje transport samochodu z USA

Sprowadzenie auta z usa – koszty

Cena za sprowadzenie samochodu z USA jest bardzo zróżnicowana i zależna od wielu czynników. Co wpływa na całkowity koszt? Są to między innymi opłaty związane z czynnościami celnymi i skarbowymi. Przykładowo, podatek VAT w Niemczech wynosi 19%, a w Polsce 23%. Za samochód osobowy zapłacisz 10% cła, jednak pojazdy zabytkowe nie są nim objęte. Decydując się na sprowadzenie auta z USA, należy również uwzględnić akcyzę, która wynosi 3,1% za silnik o pojemności do 2.0L oraz 18,6% powyżej 2.0L. Korzystając z usług firmy zajmującej się transportem samochodów zagranicznych, należy uwzględnić również prowizję za pośrednictwo. Jej koszt w każdej firmie jest inny, jednak zdecydowanie możemy stwierdzić, iż obecnie posiadamy najniższą prowizję na rynku. Swoją ofertę staramy się dostosowywać do jak największej grupy osób, dlatego zawsze oferujemy przystępny i niewygórowane ceny. Dzięki temu koszt auta z USA wcale nie musi być tak duży.

Koszt transportu samochodu z USA

Oprócz opłaty skarbowej, celnej czy ceny za samochód, należy również uwzględnić koszt transportu auta z USA, który zależy od kilku rzeczy. Cena przede wszystkim jest zależna od tego, jaki jego typ wybierzesz – lądowy czy morski. Istotna jest odległość od portu – im większa, tym wyższa będzie cena. Chcąc nieco zniwelować wysokie stawki, warto zdecydować się na wybór samochodu, który nie znajduje się zbyt daleko w stosunku do portu docelowego. Dzięki temu będziesz mógł oszczędzić na transporcie drogowym, a to z pewnością wpłynie na znacznie mniejsze koszty importu. Jako doświadczona firma, która wiele lat działa na rynku, zawsze staramy się ograniczyć wszystkie wydatki do minimum. Przygotowujemy dokładne wyceny dla naszych Klientów, dzięki którym uzyskasz dokładną informację na temat cen i kosztów  importu auta z Ameryki. Warto wziąć pod uwagę, iż stawki za transport samochodów z Kanady lub USA, jest na ogół nawet do 50% niższa zakup tego środka transportu sprowadzanego z rynku europejskiego.

koszty sprowadzenia auta z USA

Ile kosztuje sprowadzenie samochodu z USA

Jeżeli znalazłeś już swój wymarzony samochód i chciałbyś dokładnie zorientować się, ile kosztuje sprowadzenie auta z USA, zachęcamy do kontaktu z którymś z naszym pracowników. Znajdziesz nasz w czterech oddziałach w Polsce – w Łodzie, Lublinie, Wrocławiu i Siedlcach. Gwarantujemy dokładne przedstawienie wszystkich opłat, związanych z transportem samochodu z Ameryki. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów – jesteśmy firmą uczciwą, rzetelną i w pełni profesjonalną. Cenimy sobie lojalność Klientów, dzięki czemu posiadamy wyłącznie pozytywne opinie i rekomendacje. Nasi pracownicy zawsze dostarczają Klientom dokładne wyceny, a także oferują usługi dodatkowo płatne (na życzenie), takie jak przetłumaczenie wszystkich dokumentów związanych z zakupem czy wycena rzeczoznawcy. Chętnie objaśnimy wszystkie kroki związane z transportem auta z USA, a także dokładnie wyjaśnimy, jakie kryteria mają wpływ na ostateczną cenę za wykonanie tej usługi. Gorąco zapraszamy do kontaktu.

Koszt importu auta z USA może Cię pozytywnie zaskoczyć!

W obawie przed wysokimi cenami sprowadzenia auta z zagranicy, ograniczasz swój wybór wyłącznie do lokalnych ofert i propozycji? Nie warto, ponieważ jest duża szansa na to, że właśnie tysiące kilometrów od Ciebie znajduje się auto Twoich marzeń. Ile kosztuje transport samochodu z USA? Jest to sprawa dość mocno indywidualna, wynikająca m.in. z tego, gdzie lub od kogo kupujesz pojazd (sprzedający jest osobą prywatną lub na aukcji), robisz to sam, czy z pośrednikiem, z której części kraju jest auto itd. Dlatego koszt importu auta z USA jest zmienny, a nie stały, przy czym u nas poznasz go zaraz na początku współpracy. Dzięki temu będziesz wiedział, na jaki wydatek się przygotować i nic Cię nie zaskoczy.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie, ile kosztuje import auta z USA. Przypomnimy o doliczeniu kosztów dodatkowych – oprócz samej wartości auta, płacisz jeszcze akcyzę oraz cło. U nas jednak zaoszczędzisz na samej usłudze transportu, bo wiemy, jak zorganizować ją, aby była optymalna cenowo i korzystna dla kupującego.