ZAUFAJ NAJLEPSZYM

Tworzymy zgrany zespół, który zajmuje się importem pojazdów z USA, Kanady oraz Emiratów Arabskich już od 2010 roku. Setki zrealizowanych zamówień pozwoliły zdobyć nam cenne doświadczenie zarówno w doradztwie zakupowym jak i sprawnym transporcie do kraju.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Posiadamy kilka dużych siedzib na terenie całego kraju. Znajdziesz nas w Łodzi, Siedlcach, Wrocławiu oraz Lublinie. Sam zobacz jakie pojazdy posiadamy na placu i uzyskaj szczegółowe informacje o imporcie swojego wymarzonego samochodu.

W naszym biurze dokładnie przedstawiamy procedury importu pojazdu wraz ze szczegółową wyceną. Każdy klient otrzymuje od nas pełny raport historii pojazdu oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące czasu oczekiwania, podatku akcyzowego oraz odprawy niemieckiej. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi folderami, które przygotowaliśmy do pobrania specjalnie dla Ciebie na naszej stronie!

Kupujemy i licytujemy pojazdy z największych domów aukcyjnych i ubezpieczalni na terenie USA i Kanady. Dla każdego klienta przygotowujemy dokładny kosztorys zakupu. Możesz kontaktować się z nami 7 dni w tygodniu!

Stawiając na Automarzeń wybierasz zespół fachowców, których łączy przede wszystkim pasja motoryzacji. Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i opłacalność importu!

SAMOCHODY

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm zajmujących się importem samochodów z USA i Kanady. Dzięki doświadczeniu zebranym przez klika lat wiemy jak wylicytować pojazd dla Ciebie w najbardziej korzystnej cenie.

TRANSPORT

Zajmujemy się kompleksową organizacją transportów kołowych i frachtu morskiego. Zamawiając samochód w naszej firmie otrzymujesz go pod wskazany adres!

Z nami nie musisz martwić się o opłatę podatku oraz rejestrację auta. Po dostarczeniu pojazdu pomożemy Ci krok po kroku dopełnić wszystkich formalności. Na życzenie klienta przygotowujemy tłumaczenia dokumentów oraz wycenę rzeczoznawcy.