Stare samochody amerykańskie, zabytkowe, luksusowe, sportowe

Od lat marzy Ci się piękne, luksusowe auto z USA, rodem z Hollywood? A może wolisz zabytkowy samochód z USA? Teraz możesz je mieć! Sprowadzanie samochodów zagranicznych to dziś bardzo popularna praktyka. Zagraniczne, stare pojazdy amerykańskie są naprawdę wyjątkowe. Od wielu lat oferujemy swoim Klientom pomoc w zakupie ekskluzywnych środków transportu, a także aut sportowych i zabytkowych. Korzystając z naszej oferty, możesz bezpiecznie sprowadzić tani samochód z USA, oszczędzając nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Skontaktuj się

Luksusowe auto z USA

Dla swoich Klientów sprowadzamy różnorodne ekskluzywne marki, takie jak Audi, Mercedes czy BMW. Korzystając z naszych usług, masz pełną możliwość wyboru, pamiętaj jednak, że możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników. Oferta luksusowych pojazdów z rynku USA coraz bardziej przyciąga polskich kierowców. Okazuje się, że kupno luksusowego samochodu często jest znacznie bardziej opłacalne, niż pojazdu ze średniej półki. Jeśli cenisz sobie wysoki standard, niebanalny design oraz jego klasę, pomożemy Ci znaleźć wyjątkowe auto, które na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nie musisz również martwić się wygórowaną ceną. Jako jeden z liderów na rynku, współpracujemy z najlepszymi, najbardziej popularnymi portalami aukcyjnymi, dzięki czemu możesz dokonać kupna za atrakcyjną stawkę. Posiadamy również bardzo przystępną cenę za pośrednictwo w zakupie aut.

Skontaktuj się

Amerykańskie samochody zabytkowe

Klasyczne samochody zabytkowe kojarzą nam się głównie z kultowymi, amerykańskimi filmami lub ulubionymi piosenkami. Główną ich zaletą jest ogromna różnorodność, nic więc dziwnego, że stare auta amerykańskie z lat 40. czy 50. cieszą się rosnącą popularnością i wracają do łask. Jeśli marzy Cię się zabytkowy samochód z USA – kultowy Dodge Charger, Chevrolet Bel Air, Ford Mustang, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger, Chevrolet Corvette czy Cadilac Brougham z silnikiem 5.0 V8 – skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Od początku działania naszej firmy oferujemy swoim Klientom wspaniałe, majestatyczne i kultowe amerykańskie pojazdy zabytkowe, które zachwycają pod każdym względem. Samodzielne znalezienie i sprowadzenie takiego auta nie należy do łatwych, dlatego chętnie Ci w tym pomożemy, szczególnie, że importem zabytkowych samochodów z USA zajmujemy się od 2010 roku. Posiadamy profesjonalny, bardzo zgrany zespół pracowników, którzy potrafią wylicytować zabytkowe auta w najlepszych cenach, a także gwarantują sprawny i szybki transport samochodów do Polski.

Skontaktuj się

Amerykańskie samochody sportowe

Jedne z często sprowadzanych pojazdów z USA to właśnie samochody sportowe. Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji, szybkich i intensywnych doznań, amerykańskie samochody na sprzedaż  z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wśród popularnych liderów tych środków transportu znajdują się takie auta sportowe, jak potężny Dodge Charger SRT o mocy 465 KM, Chevrolet SS z silnikiem V8 6.2, SRT Viper GTS z potężnym, aluminiowym silnikiem V10 8.4 czy też Cadilac sportowy CTS-V, który na stałe gości w rankingach najlepszych samochodów sportowych. Oczywiście w Polsce takich modeli nie znajdziemy, dlatego zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, która od wielu lat zajmuje się ich importem z USA – luksusowych, sportowych i zabytkowych. Oferujemy praktyczną pomoc w znalezieniu wyjątkowego pojazdu, które spełni Twoje oczekiwania. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z transportem samochodów z USA, w tym zabytkowych samochodów z USA, natomiast auto dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.